Haber

Karşıyaka Medical Point, Cansın Şurgun’u kadrosuna kattı

TVF Kadınlar 1. Ligi’nde sezona şampiyonluk hedefiyle başlayan Karşıyaka Medical Point, orta saha oyuncusu Cansın Şurgun’u kadrosuna kattı.

Karşıyaka Medical Point Voleybol Takımı son olarak Sultanlar Ligi grubunda Sarıyer Belediye spor Türkiye’de forma giyen 30 yaşındaki orta saha oyuncusu Cansın Şurgun’a imza attı. Şurgun ile bir araya gelen Karşıyaka Medical Point Voleybol Şube Lideri Veysi Kubba, “Sizlerden başarılı bir performans bekliyoruz. Hedefimiz Sultanlar Ligi ve bu hedefe ulaşmamızda sizlerin katkısı büyük olacak. Güçlü bir yönetimimiz var ve biz de İşin ciddiyetinin farkındayız.” Şurgun, Karşıyaka Medical Point’te bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, hedeflerinin büyük olduğunu söyledi.

Yeni yönetim misyonları paylaştı ve komiteler kurdu

Sezona şampiyonluk sloganıyla başlayan Karşıyaka Medical Point Voleybol yönetimi, görev paylaşımı yaparak komiteler oluşturdu. Yarışma takımlarından sorumlu yöneticiler arasında A Takımı yöneticileri Berrin Baysak, Gökçe Noyan, Tolga Uysal, Müjdat Bilgiç ve Mert Öztamur olurken, Gençler 2.Lig’de Yalçın Gökalp ve Mert Öztamur, Küçükler’de ise Cem Zeren ve Erden Arpat yer alıyor. Spor Okullarında Yıldız, Mini-Midi-Midi-Lig, Bülent Zeytinoğlu, Barbaros Karabulut ve Fatih Sazalan seçildi. Komitelerde mali işlerden Müslüm Yıldız, İstek Bozoklar, Emre Erdil ve Yalçın Gökalp, sponsorluk ve reklamcılıktan Berrin Baysak, Müslüm Yıldız, Bülent Zeytinoğlu, İstek Bozoklar, Emre Erdil ve Beğenilen Elbay, spordan Gökçe Noyan, Barbaros Karabulut ve Gökçe Noyan yer alıyor. okul geliştirme, franchising ve okul organizasyonları. Basın ve sosyal medyadan Müjdat Bilgiç, Cem Zeren ve Nurettin Kaya, dış ilişkiler ve transferden Cem Zeren ve Yalçın Gökalp, tesis geliştirmeden Fatih Sazalan ve Bülent Zeytinoğlu, web sitesinden Fatih Sazalan, Tolga Uysal, Erden Arpat, Cem Zeren, Nurettin Kaya Içerik geliştirme. Hayranlık duyduğu Elbay ise sorumlu oldu. – İZMİR

habersurmene.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu