Teknoloji

Yu-Gi-Oh! Master Duel’e Takım Savaşları Geliyor

Yeni oyun modunda arkadaşlarınızla kıran kırana 3’e 3 ya da 5’e 5 gayretlere hazır olun

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), hit dijital kart oyunu Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL‘a yeni oyun modu Team Battle (Takım Savaşı) başta olmak üzere bir dizi güncelleme geldiğini duyurdu.

Takım Savaşında, Düellocular yeteneklerini 3v3 yahut 5v5 eşleşmelerde test edebilirler. Savaşlarda her Düellocu karşı ekipten bir başkasına meydan okur ve maç sonunda en çok kazanan kadro galip gelir. Arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirin ve kadronuzun en güzellere karşı Düello hünerini kanıtlayın.

Takım Savaşında Destelerini güçlendirmeye yardımcı olmak için Düellocular artık yeni Savaş Güzergahı Seçim Paketinden (Battle Trajectory Selection Pack) kartlar alabilirler. Bu paket “Performapal” ve “Odd-Eyes” arketiplerinden birçok yeni ve dikkate paha Sarkaç Canavarı (Pendulum Monster) içeriyor. Battle Trajectory ayrıyeten rakiplerinizin kartlarının konumlarını manipüle etmeye odaklanan “Vaylantz” arketipini Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’a getiriyor!

Düellocular artık yeni Mamonaka the Vaylantz United Protector ve Visas Starfrost ikonlarını da alabilirler. Her ikisi de yepisyeni Deck Slot (Deste Slotu) edinilebilir öğesi üzere artık oyun içi Mağazada mevcut.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu